המדריך המלא לטיפולי הפנים שלך

המדריך המלא לטיפולי הפנים שלך

נזקי מזג האויר על עור הפנים

הפנים שלנו הם המקום בגוף שהכי נחשף לשינויי מזג האויר. בקיץ עור הפנים נחשף לשמש באופן קבוע, לעיתים העור משתזף ולעיתים נשרף. בחורף עור הפנים נחשף לקור וליובש, דבר אשר לעיתים יוצר קילופים וגרד.

שני המקרים הללו משפיעים על הנראות של עור הפנים בטווח הקצר ובטווח הארוך. הדרך הנכונה למנוע את נזקי מזג האויר על עור הפנים הוא לעשות מספר פעולות אשר ישמרו עליו לאורך זמן. במאמר זה אנו נסביר על טיפולי פנים אשר מרעננים אותם בכל סוף עונה ועל דרכים טובות לשמירה על עור הפנים בעונות השונות.

טיפולי פנים מומלצים בין עונות במכון היופי

כמו שאמרנו, עור הפנים שלנו חשוף לנזקי מזג האויר. בכל עונה יש נזקים אחרים ולכן טיפול פנים טוב יכול לעזור במקרים אלו. במכון היופי "סינדרלה היופי שבך" ממליצים לקבוע טיפול פנים בכל סוף עונה על מנת לטפל בנזקים בטווח הקצר ולמנוע אותם בטווח הארוך. הם מסבירים כי קיימים מספר סוגים של טיפולי פנים, חלקם פועלים לחידוש העור, חלקם מחזירים את העור לחיוניותו בעזרת לחות וחומצות מעשירות וחלקם מסירים תאי עור מתים. מומלץ להגיע למכון היופי "סינדרלה היופי שבך" לאבחון העור, לאחר האבחון יתאימו עבורכם את הטיפול הנכון עבורכם.

איך תגנו על עור הפנים ביום יום

כדי להגן על עור הפנים שלכם ביום יום תצטרכו לעשות כמה פעולות פשוטות באופן קבוע כאשר אתם יוצאים מביתכם. בימי הקיץ מומלץ לשים קרם הגנה לפנים לפני שיוצאים מהבית. כמו כן, מומלץ לצאת עם כובע רחב שוליים ולשתות המון מים.

כל אלו ישמרו על העור וישאירו אותו לח ונעים. בימי החורף, מומלץ מאוד למרוח קרם לחות אשר כולל גם קרם הגנה או שמני הזנה לעור. שמנים אלו וקרם הלחות ישמרו על עור הפנים שלכם מהיובש וימנעו ממנו קילופים וגירודים מיותרים. פעולות אלו ללא ספק יעזרו לכם לשמור על עור הפנים לאורך זמן.

איזה מבין טיפולי הפנים הקיימים, נכון עבורי?

טיפול פנים מומלץ מאוד שלא כולם מכירים הוא טיפול במזותרפיה. זהו טיפול שנעשה רק במכוני יופי מקצועיים. הטיפול יעיל מאוד בכל עונות השנה ולמעשה מטרתו לחדש את תאי העור באמצעות פציעת העור על ידי מחטים דקות מאוד. חידוש התאים מרענן את העור, מייצר קולגן חדש אשר ממצק את העור וכך למעשה הוא נבנה מחדש לאחר שתנאי מזג האויר השפיעו עליו במהלך העונות. המזותרפיה אינה כואבת כמו שהיא נשמעת, מכיוון שהמחטים דקות מאוד עד מצב שזה כמעט בלתי מורגש.

כאשר עושים מזותרפיה, לרוב קובעים כארבעה טיפולים ראשוניים. טיפול במזותרפיה הוא גם טיפול פנים מומלץ כאשר יש צלקות עמוקות ואז סביר שיקבעו עבורכם סדרת טיפולים ארוכה יותר.

 

 

Facebook
WhatsApp
Twitter
LinkedIn
Pinterest
צוות האתר

צוות האתר