ביטוח בריאות לילד? כל הפרטים שאתם צריכים בכתבה הבאה

כל הפרטים על ביטוח בריאות לילדים

ביטוח בריאות עושים גם עבור ילדים

כאשר מדברים על ביטוחי בריאות, לרוב אנו מכירים את הביטוח שעושים לאנשים מבוגרים, ואת ביטוחי הבריאות הממלכתיים בקופות החולים. מעבר לביטוחים אלו, יש גם ביטוחי בריאות פרטיים שניתן לעשות למבוגרים וילדים כאחד ותפקידם לספק לנו כיסוי כספי למחלות וניתוחים אשר אינם כלולים בביטוחי הבריאות הממלכתיים. ביטוח בריאות לילדים אינו שונה בהרבה מביטוחי הבריאות למבוגרים, זהו ביטוח בריאות כמו כל ביטוחי הבריאות המוכרים, רק שההבדל הגדול הוא בעיקר במחיר. הסיבה לכך שהמחיר של ביטוחי בריאות פרטיים לילדים הוא נמוך מגיע מתוך ההשערה כי בשל גילם הצעיר הם יחלו פחות ממבוגרים ולכן החברות המבטחות יכולות לקחת על ביטוח זה מחיר נמוך יותר.

מתי ביטוח בריאות לילדים הופך להיות הכרחי?

ההשערה שילדים בגיל צעיר יחלו פחות במחלות קשות או יזדקקו לניתוחים היא ברוב המקרים נכונה. אך בכל כלל יש יוצא מן הכלל ולעיתים ילדים מתמודדים עם מחלות וניתוחים שעלותם יקרה מאוד. כאשר לילד יש ביטוח בריאות פרטי וחלילה הוא חווה מחלה קשה המצריכה תרופות יקרות שאינן בסל או ניתוח מסוים, ביטוח בריאות פרטי יכול לעזור מאוד בכיסוי הוצאות אלו. הורים שלא דאגו לביטוח כזה עבור ילדיהם עלולים להיתקל במצבים בהם יזדקקו לגיוס המוני ותרומות על מנת שיוכלו לכסות את ההוצאות. בגלל שביטוחי בריאות פרטיים עבור ילדים הם בעלות נמוכה, מומלץ מאוד כן לדאוג ולבטח אותם על מנת להיות שקטים אם תתקלו במצבים חלילה שתזדקקו להפעלת הכיסוי הביטוחי.

אילו ביטוחי בריאות יש עבור ילדים?

בתחום הביטוחים בכלל ובביטוחי בריאות בפרט, חברות הביטוח מציעות ללקוחותיהם מספר סוגים של פוליסות הכוללות בתוכן סעיפים ספציפיים בהם ניתן לבטח את ילדיכם. פוליסות אלו הן למעשה פוליסות קטנות יותר במחירים נמוכים אשר מבטחות את ילדיכם רק על הנושאים הכלולים בפוליסה. כך שאתם יכולים לדוגמא לבטח את ילדיכם רק על ניתוחים בארץ או בחו"ל, רק על תרופות שאינן בסל או אפילו ביטוח שמיועד להפעלה רק בזמן מחלות קשות. כמו כן, חברות הביטוח מציעות גם פוליסה מקיפה. זוהי פוליסה יקרה יותר אשר כוללת את כל הכיסויים הרלוונטיים עבור ילדים.

מה חשוב לבדוק עם חברות הביטוח כאשר עושים ביטוח בריאות לילדים?

כאשר עושים ביטוחי בריאות בין אם מדובר בביטוח לילדים ובין אם זהו ביטוח למבוגרים, חשוב לבדוק קודם מה כבר נכלל בסל הבריאות הממלכתי. דבר זה חשוב על מנת שלא נרכוש פוליסת ביטוח שכוללת סעיפים שכבר קיימים לנו ואנו משלמים עליהם. כמו כן, בנושא של ביטוחי בריאות לילדים, חשוב לדעת כי ילדים אשר נמצאים במסגרת החינוך הציבורית מבוטחים בביטוח תאונות אישיות ולכן אין צורך ממשי בפוליסת בריאות אשר כוללת מקרים של תאונה ופציעה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
צוות האתר

צוות האתר