מתי צריך לשדרג את המחשב שלכם

מה כדאי לשדרג את המחשב ?

אחרי מספר שנים ניתן לשדרג את המחשב שלכם. לאחר מספר כמה שנים המחשב מתחיל לאבד את קצב העבודה ונראה כי המחשב מתעייף. ברוב המקרים ניתן לקנות מחשב חדש, אבל אפשר גם לשדרג את המחשב- על כך בכתבה הבאה.

המחשב שלכם איטי? כדאי לשדרג את המחשב

בשל העובדה כי קצב המחשב נוטה להיות איטי, ניתן לשדרג את המחשב. מרבית האנשים מוצאים את עצמם מתרגלים לקצב האיטי של המחשב ולא ממש בוחרים לעשות משהו עם המחשב עד שקצב העבודה על המחשב הופך בלתי נסבל. לשאלה מתי כדאי לשדרג את המחשב, התשובה היא לאחר 3 שנים זה זמן מתאים ביותר לשדרוג.

לעומת זאת, אם חלפו כבר למעלה מ5 שנים, הרי ההמלצה היא לקנות מחשב חדש ולא להשקיע זמן בשדרוג המחשב. רגע לפני השדרוג, חשוב ביותר להקפיד על ניקיון יסודי של המחשב- מחשב שלא נוקה כמה חודשים יהיה במצב קשה בהשוואה למחשב שנוקה. כדאי לדאוג להקפיד ולנקות את המחשב אחת לכמה חודשים.

הגיל של המחשב מהווה פרמטר לשדרג את המחשב

הגיל מהווה פרמטר נוסף בכל הקשור לשדרוג המחשב. כפי שציינו, מחשב בן שלוש שנים כדאי למהר ולשדרג וכך ליהנות ממהירות. חשוב ביותר לא לדחות את הטיפול במחשב אלא להקפיד לטפל במחשב כמה שיותר מוקדם על מנת לא למצוא את עצמכם עם מחשב שאינו עובד בצורה תקינה. חשוב ביותר לוודא כי לוח האם מספיק חזק ולוודא כי ספק הכוח מספיק חזק.

מה כדאי לשדרג את המחשב ?

זיכרון ראם:ההמלצה היא לדאוג לשדרוג של זיכרון ראם. על מנת להרים את קצב העבודה בהליכי עיבוד תמונה.

מאיץ גרפי: נוסף על כך, כדאי לשדרג גם מאיץ גרפי. שדרוג מאיץ גרפי בהחלט ירים את המהירות הכללית של המחשב, זאת בשל העובדה כי זה יוריד עומס מהמעבד של המחשב.

מערכת קירור: יש לשקול גם להכניס לשדרוג גם את מערכת הקירור. מערכת קירור משודרגת תסייע למחשב לפעול בצורה טובה יותר.

פירמוט שולחני של כל המחשב: ההמלצה היא לעשות פירמוט שולחני של כל התוכנות אשר צוברות וירוסים וגורמות למחשב להיות איטי יותר.

כונן קשיח: עוד כדאי להביא בחשבון שדרוג של כונן קשיח.

איך לבחור מעבדת מחשבים מקצועית לצורך שדרוג המחשב?

במידה ועולה הצורך לשדרג את המחשב, הרי קיימת חשיבות עליונה לבחור מעבדת מחשבים מקצועית ובה אנשי מקצוע מצוינים המומחים בתחום. כעת נמנה את הפרמטרים לבחירה של מעבדת מחשבים:

אמינות: כאשר זה נוגע למחשב שלכם, וודאי ישנם חומרים אישיים וחומרים של העבודה השמורים על גבי המחשב נחשבים יקרים ללבכם. מעבדת מחשבים מקצועית תעסיק את טובי הטכנאים אשר יטפלו במחשב שלכם בצורה הטובה ביותר.

מקצועיות: נוסף על זאת, מעבדת מחשבים מקצועית תקפיד לשכור את טובי הטכנאים אשר יעשו שימוש בכלים מתקדמים לטובת שדרוג המחשב.

אחריות: נוסף על כך, מעבדת מחשבים מקצועית תקפיד להציע לכם אחריות לתקופה ממושכת וכך תהיה לכם האפשרות לדעת כי קיבלתם את ההחלטה הנכונה ביותר.
יש לך תקלה בסוללה של מחשב נייד תוכלו לקרוא או להזמין את השירות בקישור הבא https://www.ptc-j.com/PAGE125.asp

הקפידו לערוך השוואת מחירים בין מעבדות שונות

כאמור, פעולת שדרוג המחשב כוללת התייחסות למספר פרמטרים ויש לבחון את מעבדת המחשבים הטובה ביותר בהתאם לפרמטרים הנ"ל. חשוב ביותר לבצע השוואת מחירים מקיפה בין המעבדות שונות על מנת לבחון את ההיצע. ככל שתבחנו את ההיצע בצורה רחבה יותר, כך תהיה לכם האפשרות לדעת איזה מעבדת מחשבים תציע לכם את המחיר המשתלם ביותר.
מה כדאי לשדרג את המחשב ?

מוזמנים להתייעץ עם לקוחות קודמים

שדרוג המחשב אינה פעולה פשוטה אלא פעולה המצריכה הבנה וידע רב ולכן חשוב ביותר לבחור את מעבדת המחשבים המקצועית ביותר לצורך כך. מכאן, חשוב ביותר להתייעץ עם לקוחות קודמים על מנת לבחור את המעבדה הטובה ביותר. התייעצות עם לקוחות קודמים תסייע לכם לבחון את ההיצע מבין המעבדות השונות. ההמלצה היא לא להסס לשאול את הלקוחות הקודמים כמה שיותר שאלות על מנת שתהיה לכם אפשרות לראות אילו מעבדות נחשבות איכותיות ואילו מעבדות לא נחשבות איכותיות.

רגע לפני סיום

במידה ואתם חשים כי דבר מה אינו כשורה במחשב שלכם, ההמלצה היא למהר ולהגיע למעבדת מחשבים לצורך שדרוג המחשב על מנת שתוכלו לעשות בו שימוש הן למטרות פרטיות והן למטרות עבודה.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
צוות האתר

צוות האתר